BEST KALE CIVATA MAKİNE TİCARET VE SANAYİ A.Ş 2002 yılında Kale Cıvata A.Ş. ve Best Cıvata A.Ş ' nin birleşmesi sonucu kurulmuştur. Birleşme neticesinde İstanbul Alibeyköy de faaliyetlerine başlamış, 2012 haziran ayı itibari ile İstanbul Esenyurt bölgesinde yer alan ; 3000 m² kapalı alana kurulu stoklama ve sevkiyat tesisleri ile toplam 4750 palet stoklama kapasitesine sahip depolama tesisimizde kapasitemizi %145 arttırarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Marmara Bölgesi ' nin tümüne ulaşan servis ağı ile bağlantı elemanları sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız uzman personeli , kaliteli hizmet anlayışı ve deneyimi ile bağlantı elemanları sektörünün üst sıralarında yer alan bir pazarlama firmasıdır. Yenilik, kalite ve hizmet açısından bağlantı elemanları sektöründe öncü olmak vizyonu ve iş birlikçilerimize sektörümüzle ilgili hizmetlerimizi sunarken yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak olan misyonumuz; stoklama ve pazarlama gücünü profesyonelliği ile birleştirerek, müşteri memnuniyetinikalite ve başarıya dönüştürüp hizmet anlayışında sürekliliği sağlamıştır.

Norm Cıvata San.ve Tic. A.Ş , Teknik Vida A.Ş ve Duygu Vida LTD. ŞTİ. ' nin üretim gücü desteğini de yanına alarak tüketici ve toptancı pazarın bağlantı elemanları temini konusunda önde gelen tercihi olmuştur.

Stoklama ve pazarlama gücünü profesyonelliği ile birleştirerek ; müşteri memnuniyetini kalite ve başarıya dönüştürüp hizmet anlayışında sürekliliği sağlamıştır.

Otomotiv yan sanayi , dayanıklı tüketim malları montaj sanayi , elektrik / elektronik sanayi , hazır mutfak sanayi ,gemi inşaat sanayi , plastik ve alüminyum sanayi , mobilya sanayi , makine imalat sanayi , aksesuar sanayilerinde hizmet gören BEST KALE CIVATA MAKİNE TİCARET VE SANAYİ A .Ş. zamanında teslimat garantisiyle "TOPLAM KALİTE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" politikasıyla tecrübe ve deneyimlerini müşterilerine dönüştürmektedir.

Best Kale Cıvata; bağlantı elemanları sektöründe kalitesi süratle yükselen hizmetini sunabilmeyi kendisine hedef seçmiş bireylerden oluşmuştur.

Müşterinin kısa süreli bir kazanç kapısı değil dostluk köprüsü kurulması gereken; dürüstlük, zamanında teslim, kalite ve iyi fiyatla birlikte alternatif çözümler sunularak ihtiyaçlarının giderilmesi gereken ortağımız olduğunun bilincindeyiz.

Vizyonumuz

Yenilik kalite ve hizmet açısından bağlantı elemanları sektöründe öncü olmak.

Misyonumuz

İş birlikçilerimize sektörümüzle ilgili hizmetlerimizi sunarken yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Saygılarımızla

Best Kale Cıvata Makine Tic. San. A.Ş.